Metodika

Školení pro ROZHODČÍ PLAVÁNÍ III. a II. třídy

Pořadatel: Krajský svaz ČSPS – Plzeňský kraj
Termín konání: teoretická část sobota 20. 4. 2019 - zahájení školení 9,00
praktická část – po dohodě s lektorem (Plzeňský vytrvalec - 26. - 27. 4.)
Místo konání: teoretická část – Restaurace bazénu Slovany (Náměstí generála Píky 42, sraz v 8,30 ve vestibulu, případně přímo v restauraci)
Podmínky pro přijetí: věk minimálně 16 let, základní znalost plavání
Počet hodin: 16 hodin
Počet účastníků: cca 25
 
Po úspěšném absolvování účastníci obdrží kvalifikaci Rozhodčí plavání III. případně II. třídy s neomezenou platností na celém území ČR
Zvýšit kvalifikaci na II. třídu si mohou ti rozhodčí, kteří mají kvalifikaci rozhodčího III. třídy – s platností delší jak tři roky, a pravidelně se účastní závodů

Pomůcky

teoretická část – poznámkový blok, psací potřeby, registrační průkaz ČSPS, pravidla plavání, které jsou ke stažení na stránkách:
praktická část – bílé tričko, bílé kalhoty případně bílá sukně, vhodné boty na bazén, psací potřeby, píšťalka (případně podložka a stopky – není nezbytné)

Přihlášky

Závazné přihlášky (jméno, příjmení, datum narození a klubová příslušnost) je možno posílat do neděle 7. 4. 2019 na mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Finanční podmínky: náklady plně hradí Krajský svaz ČSPS

Odborný garant školení: Luboš Imryšek – tel. 724820515, 603735897, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedoucí školení: Jan Bažil – tel. 737 751 551, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Teoretická část tohoto školení bude uzavřena krátkým testem – 20 otázek pro III. třídu a 40 otázek pro II. třídu v odpoledních hodinách.

ARENA 2016
NSA CZ
 
FINA logo
 
len logo
CUS logo
logo COV 100
 
Victoria 
  
Coach cervena maly
 
 FTK UPOL maly
 
UMIMPLAVAT maly
 
YARMILL maly
 

           

Copyright ČSPS © 2021 All Rights Reserved.