Metodika

Vážení přátelé plaveckých sportů,

v souvislosti s podporou vzdělávání pro vás na této stránce připravujeme a budeme průběžně doplňovat databázi tištěných metodických materiálů v elektronické podobě souvisejících s přípravou mladých, pokročilých i vrcholových sportovců z oblasti plavání, synchronizovaného plavání, dálkového a zimního plavání a skoků do vody.

Věříme, že tyto stránky budou vhodnou nadstavbou vzdělávání ve formě školení a seminářů, a dohledáte zde informace, které vám doplní dosavadní znalosti, poskytnou odpovědi na hledané otázky nebo zde najdete zajímavé podněty přesně pro tu oblast, která vás pro vaše potřeby rozvoje plavání právě zajímá.

Jednotlivé soubory ve vytvořených tématických záložkách jsou řazeny chronologicky podle roku jejich vydání. Autor je uveden v závorce na konci názvu příslušného dokumentu. 

Budeme také rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti z oblasti přípravy plavců a pokud se dostanete k informacím a meteriálům, o kterých si budete myslet, že by mohly být užitečné pro širší plaveckou veřejnost, neváhejte a zašlete nám je na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. My příslušné materiály vyhodnotíme a zařadíme do naší společné plavecké knihovny.

Přejeme vám, aby se vzdělávání stalo nedílnou součástí vaší činnosti, ať už plavecké, trenérské nebo učitelské a bylo příjemným průvodcem vašeho osobního růstu.

Za ČSPS, Roman Havrlant - hlavní metodik

ARENA 2016
NSA CZ
 
FINA logo
 
len logo
CUS logo
logo COV 100
 
Victoria 
  
Coach cervena maly
 
 FTK UPOL maly
 
UMIMPLAVAT maly
 
YARMILL maly
 

           

Copyright ČSPS © 2024 All Rights Reserved.